آموزش مکالمه زبان روسی Just Listen n Learn Russian

آموزش زبان به سبک مکالمه ، یکی از روشهای سریع برای یادگیری زبان ها است. در این روش شما چندان گرامر پیچیده ای را یاد نمی گیرید. اما جملاتی را که برای گذران یک مسافرت کوتاه به کشیورهای روسی زبان نیاز دارید به شما می آموزد. 

مجموعه صوتی  Just Listen 'n Learn Russian به شما کمک میکند تا فقط با گوش دادن فایلهای صوتی، زبان روسی را تا حد مکالمه ساده روزمره برای خرید و تفریح یاد بگیرید.

آموزش زبان روسی سریع

 دانلود این مجموعه از این تورنت یا این تورنت یا این تورنت یا این تورنت یا این تورنت 

/ 3 نظر / 235 بازدید
Ahamd

با سلام و عرض ادب و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و با تقدیر و از سایت علمی و بسیار مفید شما. خواهشمند است در صورت امکان فایلها را طوری قرار دهید که دانلود کردنش آسان باشد. مثلا در ترینبیت ( trainbit( قرار دهید. با سپاس و تجدید احترام

Ahamd

با سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات و با سپاس از پاسخ شما. دانلود از این سایتها برای من مشکله و هرکاری میکنم نمیشه دانلود کرد! خواهشمند است در صورت امکان در ترین بیت قرار دهید تا دانلودش آسانتر باشه. با سپاس و تجدید احترام

Ahamd

با سلام و عرض ادب و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات. من این فایل را به راحتی از این سایت دانلود کردم. http://www.mp3mixx.com/song/miller_linda_lael/01_unit_123-37796929 فایل pdf آن نیز با یه سرچ در گوگل قابل دانلود است. فایل صوتی آن را میتونید بعد از دانلود با کانورتور « Magic Convertor» کانورت کنید و یکچهارم حجم تبدیل کنید. در صورت لزوم میتونم براتون بفرستم. با تجدید احترام احمد .تالش.